شناسه : 34063
نویسنده : استان قزوین
عکس
سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین

صدور پیام سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین در پی شهادت جمعی مستشاران سپاه

سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین با صدور پیامی، شهادت تعدادی از مستشاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت و اقدامی تروریستی رژیم جنایت‌کار صهیونیستی محکوم کرد.

بسمِ رَبِّ الشُّهَداءِ وَ الصِّدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

بار دیگر رژیم جنایت‌کار صهیونیستی در اقدامی تروریستی با تجاوز آشکار به حریم هوایی سوریه، تعدادی از مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رساند.

شهادت پرافتخار سردار سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی تربیت یافته مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و تعدادی دیگر از پاسداران سرفراز ایران اسلامی در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونسیتی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق در روز شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) خشم و انزجار ملّت شریف ایران اسلامی را برانگیخت.

این حمله ددمنشانه که با جنگنده‌های اف ۳۵ صورت گرفت، نقض آشکار کنوانسیون بین المللی (۱۹۶۱) بوده و حمله به کنسولگری ایران تجاوز آشکار به خاک جمهوری اسلامی ایران است. 
بی شک ثمره خون این شهیدان مظلوم، اضمحلال اسرائیل، این غده سرطانی در جهان اسلام را تسریع کرده و قطعا جنایات آن‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند. 
ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت جمعی از پاسداران عزیز میهن اسلامی و مدافعان حرم به محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت  امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)، آحاد ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی، خانواده‌های مکرّم شهدا و ایثارگران، همکاران و هم‌رزمانشان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رزمندگان جبهه مقاومت برای مجروحان این حادثه تروریستی از درگاه خداوند متعال شفای عاجل مسئلت می‌نماییم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.