شناسه : 31072
س, 11/11/1401 - 10:39
نویسنده : استان قزوین
عکس

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم

سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و آتش زدن آن توسط دولت های رسوای سوئد و هلند بیانیه ای صادر نمود.

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ الله بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْکَرِهَ الْکَافِرُونَ. (صف ۸)                 
بار دیگر جولان جنون و سفاهت و جهالت، از آتشگاه شیطان صفتان عالم و در سایه‌ی پرنکبت حامیان تاریک اندیش دنیای غرب و پشتیبانی مجموعه های خبیث صهیونیستی و حامیان سرسپرده آنان با دستاویز شعار مدعیان دروغین آزادی و آزادگی و حقوق بشر، به جنگ و اهانت به ساحت قدسی کلام الله مجید آمدند.

اقدامی همچون سوزاندن قرآن کریم به مثابه دیکتاتوری هرج‌ومرج‌گونه، بی اخلاقی و سلطه بر مردم شریفی است که با خدا و هدایت آسمان‌ها پیوند دارند.

این اقدام نفرت انگیز که پس از سوئد این بار در هلند رخ داد و با توهین به ارزش‌های مقدس و جنایت نفرت‌آمیز همراه بود، گواهی آشکاری است که اسلام‌هراسی، تبعیض و بیگانه‌هراسی در اروپا حد و مرزی نمی‌شناسد.

 آن چه روشن است این که؛ موج انزجار و نفرت از این اقدام شنیع و پلید عناصر افراطی و دین ستیز و پشتیبانان دغل باز آن؛ نه تنها از عظمت و پیشرفت اسلام و قرآن کم نخواهد کرد بلکه به گفته مقام معظم رهبری، "آینده از آن اسلام است."

سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین  ضمن انزجار و محکومیت شدید این حرکت مذبوحانه و حمایت از خروش خود جوش تمامی مسلمانان حق جو و صلح طلب جهان و موضع گیری نهادهای بین المللی جهان اسلام و دستگاه های فرهنگی و دیپلماسی داخلی و خارجی در جهت محکومیت سراسری این اهالی نابخرد، خواستار مواجهه ی حقوقی قاطعانه وجرم انگاری جسارت کنندگان برای تحمل هزینه ی سنگین این جسارت و ممانعت از تکرار وقوع چنین اقدامات بی شرمانه ای است.
و نباید جریحه دار کردن احساسات مسلمانان جهان و اسلام هراسی به بهانه حمایت از آزادی بیان به امری مرسوم در برخی کشورهای اروپایی مدعی حقوق بشر تبدیل شود.

 سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید