شناسه : 31055
پ, 11/06/1401 - 08:11
نویسنده : استان قزوین
عکس

گسترش نفوذ سپاه، دشمن را مستاصل کرده است

فرماندار شهرستان قزوین گفت: دشمن از سر استیصال سپاه را تروریست اعلام کرده اما قطعا سپاه از این موضوع آسیب نمی‌بیند و نزد مردم جایگاه بالاتری پیدا خواهد کرد.

عباس کاظمی ضمن تقدیر از اقدامات سپاه پاسداران در سال 1401 به خصوص در حوزه های محرومیت زدایی، اظهار کرد: علت دشمنی جبهه استکبار با سپاه برای ملت ایران و همه‌ی ملت‌های آزاده روشن و معلوم است، آنچه سپاه را از جهات مختلف متفاوت کرده الگو و سبک مدیریتی در طول سال‌های متمادی است که باعث شده همیشه اثرگذار باشد و دشمنان را وادار به عقب نشینی کند.

وی افزود: سبک مدیریتی سپاه در دوران دفاع مقدس خودش را در قالب دفاع مقدس متکی به بسیج نشان داد، امروز نیز در اوج شرارت دشمنان، به همراه بسیج توانست این کشور را از سخت‌ترین گردنه ها عبور دهد و در ادامه نیز در ماموریت‌های مختلف ایفای نقش کرد.

فرماندار شهرستان قزوین ادامه داد: اخیراً حضور سپاه در زلزله خوی آن هم در این سرمای استخوان سوز را همه مشاهده کردند و دیدند که سپاه در سخت ترین شرایط در وسط میدان و مدافع حقوق مردم است.

کاظمی خاطرنشان کرد: علت دشمنی با سپاه نیز همین مسائل است، دشمن از سر استیصال سپاه را تروریست اعلام کرده است، قطعا سپاه از این موضوع نه تنها آسیب نمی‌بیند بلکه قبل از اینکه دشمنان از این اقدام بهره ببرند و در فضای داخلی کشور تاثیری بگذارند، سپاه نزد مردم جایگاه بالاتری پیدا خواهد کرد و محبوب تر هم خواهد شد.

وی یادآور شد: اعلام کردن سپاه به عنوان تروریست، مانند خاک پاشیدن به چهره خورشید است، دشمنان اهداف دیگری را در میان مدت و بلند مدت دنبال می‌کنند، بیش از 4 ماه است که جنگ ترکیبی در کشور شروع شده و یکی از اقدامات و قدم‌هایی که دشمنان دنبال می‌کنند استمرار فضای بی ثباتی اقتصادی است.

فرماندار شهرستان قزوین تاکید کرد: دشمنان به دنبال این هستند که با استفاده از ایجاد التهاب به کشور صدمه بزنند، اقدام اخیر بر علیه سپاه هم در تداوم همین برنامه‌ریزی‌هاست، شیوه‌نامه آن‌ها این بود که مسیر فراخوان‌ها را در دی ماه به اوج خود برسانند اما امروز ما شاهد شکست‌های پی در پی در اعلام فراخوان‌ معاندین هستیم.

وی تصریح کرد: دشمنان می‌دانند که اگر دست به اقداماتی بزنند برایشان پر هزینه است؛ هر وقت سناریویی علیه جمهوری اسلامی شکل می‌گیرد قبل از آنکه مقصد سیاسی داشته باشند به دنبال ضربه زدن به ثبات اقتصادی کشور هستند، اقدامی که علیه سپاه انجام شده نیز بیشتر با رویکرد آسیب زدن به آرامش روانی جامعه صورت می گیرد چرا که خود اروپایی‌ها هم می دانند ریشه‌های سپاه مقتدر ما چنان مستحکم است که با این اقدامات هیچ خللی در اراده عناصر حق جوی این نهاد انقلابی رخ نخواهد داد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید