شناسه : 30477
ی, 08/29/1401 - 09:43
نویسنده : استان قزوین
عکس

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان قزوین به مناسبت هفته بسیج

تا وقتی كه این كشور و این ملت به امنیت احتیاج دارد . به نیروهای بسیج، به انگیزه بسیج، به سازماندهی بسیجی و به عشق و ایمان بسیجی احتیاج است. امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

بسم‌الله الرحمن الرحیم
تا وقتی كه این كشور و این ملت به امنیت احتیاج دارد . به نیروهای بسیج، به انگیزه بسیج، به سازماندهی بسیجی و به عشق و ایمان بسیجی احتیاج است.
امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

گرامیداشت هفتۀ بسیج یک وظیفۀ مهم است اما از آن مهم‌تر بسط و گسترش فرهنگ بسیجی در جامعه است که به فرمودۀ حضرت امام خمینی(ره) اگر ندای دلنشین بسیجی در کشور طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد.

 امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت فرهنگ بسیجی هستیم باید دشمن را شناخت ، نقشه اورا فهمید، از تبعیت دشمن سر باز زد . امروز که در آستانه چهلمین و چهارمین سالگرد تأسیس بسیج قرار داریم،با همین تفکر بسیجی ، پرچمدار حراست از مرزهای اعتقادی ایران و دفاع از مسلمانان مظلوم و دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین مهدوی محکم و استوار ایستاده ایم.

 سازمان بسیج حقوقدانان ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان جان برکف، و نیز محکوم کردن فتنه و اغتشاشات اخیر  آمادگی خود را   تا پای جان بر سر آرمان‌های امام و رهبری، برای همیاری و همکاری در عرصه خدمت رسانی ، و احیای حقوق عامه  ، جهاد تبیین ،در سایه رهبری و فرماندهی امام خامنه‌ای عزیز(مدظله‌العالی)
اعلام داشته و آماده است  تا برپا نمودن حق و عدالت  با تکیه بر توان تخصصی فرزندان بسیجی ملت بزرگ ایران‌ ، باردیگر طعم‌ تلخ شکست  فتنه را به دشمنان چشانده و پیروزی دیگری را برای این سرزمین الهی رقم بزنیم.

ان شاءالله
سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.