شناسه : 30417
د, 08/23/1401 - 08:52
نویسنده : استان قزوین
عکس

لزوم همکاری دستگاه‌ها برای حل مشکلات عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای حل مشکلات زیر ساختی عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران نیازمند همکاری و انسجام دستگاه‌های اجرایی هستیم.

شعبانی رئیس کل دادگستری استان در جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه گفت: در ۱۰ ماه گذشته مدیرکل راه و شهرسازی و معاون عمرانی استاندار برای حل مشکلات عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران بار‌ها و بار‌ها به تهران و وزارتخانه‌های متبوع مراجعه کردند.

وی افزود: اسناد عظیمیه مربوط به سال ۶۸ است و مشمول زمان شده و مسئولان ذیربط باید در این سال‌ها همت لازم را به خرج می‌دادند تا مردم این نواحی دچار زحمات عدیده نشوند.

شعبانی گفت: مردم این سه ناحیه منتظر باشند تا مسئولان دستگاه‌های اجرایی سریعا مشکلات زیرساختی این مناطق را حل و فصل کنند.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی که از اختیارات قانونی شان برای حل مشکلات مردم استفاده نمی‌کنند، دستگاه قضا مکلف به برخورد با این دستگاه هاست، اما در برخی مواقع به دلیل بروز مشکلات از جمله نبود ظرفیت‌های لازم در دستگاه‌های اجرایی، آن دستگاه ممکن است در عمل به وظایفش با مشکل روبه رو شود.

رئیس کل دادگستری استان گفت: در شهرک اندیشه هم که حدود هزار نفر از شهروندان با مشکل روبه رو بودند با پیگیری دستگاه قضا و دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری مشکلات آن‌ها برای ساخت و ساز حل و این نقطه امید در مردم ایجاد شد که دولت مردم پای کار است تا مشکلات مردم را حل و فصل کند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.