شناسه : 30414
ی, 08/22/1401 - 09:17
نویسنده : استان قزوین
عکس

اشتغالزایی برای ۴۲٠٠ نفر با احیای 30 واحد تولیدی راکد در قزوین

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از احیاء 30 واحد صنعتی و تولیدی در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

حسین رجبی در چهارمین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان قزوین که در سالن جلسات شهید سلیمانی دادگستری کل استان برگزار شد، گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 55 نشست ستاد اقتصادی مقاومتی در سراسر استان برگزار شده و تاکنون در مرکز استان حدود 80 مصوبه برای رفع موانع حوزه صنعت و تولید به تصویب رسیده است، که این نشان از اهتمام دستگاه قضایی برای گره گشایی از مسائل و مشکلات این حوزه دارد.

وی افزود: بر اساس اقدامات و تلاش های صورت گرفته در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری ها، در 6 ماهه نخست امسال 30 واحد صنعتی و تولیدی احیاء و به چرخه تولید بازگردانده شد.

این مقام قضایی استان در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس زمینه اشتغال بیش از 4200 نفر در واحد های صنعتی و تولیدی فراهم شد و امیدوارم با تلاش و پیگیری تمامی دستگاه ها و نهادها تا پایان سال جاری بیش از 10 هزار نفر در این واحد ها بکارگیری شوند.

 رجبی اعلام کرد: در آینده ای نزدیک سامانه ارتباط تصویری صنعتگران و تولیدکنندگان با دادستان قزوین راه اندازی می شود و مشکلات حوزه صنعت و تولید بدون واسطه و برخط مطرح و پیگیری خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم تمامی تلاش های قابل تقدیر هیچ مدیر، دستگاه و نهادی نباید مانع تولید شود و نباید به گونه ای عمل کنند که مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی مرتفع نشود و قطعاً دستگاه قضایی این موضوع را در راستای تحقق شعار سال و اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی مجدانه پیگیری خواهد کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.